Sonda

Czy 1 Marca obchodzisz święto wiosny - Baba Marta?
 
Archiwum sond

Pogoda

Dojazd do Bułgarii
Oceny: / 63
KiepskiBardzo dobry 

Image

Samolot

Obecnie jedyny przewoźnik obsługujący loty z Polski do Bułgarii to LOT. Codziennie jest lot z Warszawy do Sofii oraz z Sofii do Warszawy. W lecie organizowane są loty czarterowe do Warny. Najtańszy bilet w obie strony z wyznaczonymi datami odlotu i przylotu kosztuje około 220 USD. Warto przed zakupem biletu sprawdzić aktualne promocje oferowane przez LOT, obniżka ceny może sięgać nawet do 30%.

Autokar

Koszt podróży autokarem to zazwyczaj połowa ceny biletu na samolot. Trzeba się jednak liczyć z podróżą trwającą ponad 32 godziny.

Pociąg

Podróż pociągiem do Bułgarii w ostatnich latach nie jest często praktykowana, wpływ na to ma także długość podróży. Podróż z przesiadką trwa zazwyczaj około 36 godzin. Bardziej szczegółowe informacje oraz rozkład dostępne są na stronach PKP http://www.pkp.pl/

Auto

Podróż samochodem to jeden z częściej wybieranych sposobów dojazdu do Bułgarii. Główne trasy prowadzą przez Rumunię oraz Serbię, znacznie mniej osób decyduje się na przejazd przez Ukrainę. Jeśli interesuje Cię ta forma dojazdu do Bułgarii polecam zapoznanie się z naszym Forum.

Odległości między miastami w Bułgarii

(kliknij na poniższą tabelę aby powiększyć)

Więcej o dojeździe do Bułgarii przeczytać można na forum.

Zmieniony ( 30.12.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wyszukiwarka

Kto jest online

Odwiedza nas 23 gości
Strona startowa | Reklama w Bulgaricus | Współpraca | Regulamin serwisu | O nas i kontakt | Mapa strony
Bulgaricus.com nie odpowiada za tresci zamieszczone na witrynie przez internautów.
Wszelkie tresci umieszczane na stronie firmy Bulgaricus moga byc publikowane i przetwarzane jedynie przez jej wlascicieli.
Copyright © 2003 - 2015 Bulgaricus.com - Wszelkie prawa zastrzezone / All rights reserved

Projekt: Design-DTP Studio Graficzne